Torq Energy napój (pomarańcza) - saszetka 33g

W trakcie wysiłku » Napoje » w proszku|Producenci » Torq

Cena:8.00
Kod produktu: TO-EPO-33
-
+

 

Główne cechy Torq Energy:

 

- optymalna mieszanka węglowodanów (2:1 maltodekstryna fruktoza),

- 5 kluczowych elektrolitów,

- naturalne aromaty,

- brak słodzików i konserwantów,

- odpowiedni dla WEGAN.

 

TORQ Energy to naturalnie aromatyzowany napój energetycznym o wysokiej zawartości węglowodanów, który nie zawiera słodzików oraz konserwantów. Został opracowany aby dostarczać sportowcom unikalnej mieszanki węglowodanów i elektrolitów w formie napoju, który jest odświeżający, lekko aromatyzowany, a przede wszystkim naturalny.

 

Stosowanie mieszanki maltodekstryny z fruktozą w proporcji 2:1 powoduje u sportowców o 40% większą przyswajalność węglowodanów w porównianiu do samej maltodekstryny. Większa przyswajalność węglowodanów oznacza dłuższe utrzymanie wysokiego tempa przy użyciu Torq Energy, co czyni ten produkt najbardziej zaawansowanym preparatem dla sportowców wytrzymałościowych z obecnie dostępnych na rynku.

 

TORQ ENERGY zawiera 5 kluczowych elektrolitów (Sód, Chlor, Magnez, Potas i Wapń), aby uzupełniać na bieżąco ich utratę podczas wysiłku. Produkty niektórych marek nie zawierają kompletu elektrolitów, lub mają je w niższym stężeniu niż potrzebne do efektywnego działania w sporcie, a niektóre nie zawierają ich wcale.

 

 

Dla kogo: dla maratończyków i sportowców innych dyscyplin wytrzymałościowych.

 

Sposób użycia: zawartość saszetki wsypać do 500ml wody i energicznie wymieszać. Spożyć w ciągu 24h. 1 saszetka stanowi 1 jednostkę Torq. W warunkach upalnych (lub średnio gorących ale „na wysokich obrotach" kiedy człowiek poci się) należy użyć do 3 JEDNOSTEK TORQ ENERGY na godzinę. Jest to 1,5 l napoju - ale tyle organizm  potrzebuje. Przyjęcie takiej porcji napoju odpowiednio nawodni ( woda i 5 kluczowych elektrolitów) i odżywi (3 jednostki = 90g węglowodanów) organizm. W przypadku stosowania TORQ ENERGY podczas treningu o niższej intensywności lub w chłodniejszych warunkach, można eksperymentować z wyższymi stężeniami. Zaleca się jednak nie przekraczać 9 % roztworu węglowodanów (6 miarek tego produktu na litr).

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Opakowanie: saszetka.

 

Masa netto: 33g.

 

Smak: pomarańczowy.

 

 

 

Wartości odżywcze 500ml (6%) 100g
Wartość energetyczna 500kJ/ 120kcal 1522kJ / 365kcal
Tłuszcze 0 g 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g
Węglowodany 30 g 91 g
w tym cukry 10 g 30 g
Błonnik 0 g 0 g
Białko 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g
Składniki mineralne
Chlorek 470 mg 1412 mg
Sód 275 mg 826 mg
Potas 65 mg 192 mg
Wapń 25 mg 76 mg
Magnez 6 mg 18 mg 

Składniki: maltodekstryna (polimery glukozy 60%), fruktoza (30%), kwas: kwas cytrynowy, aromat (3%), elektrolity (chlorek sodu, mleczan wapnia, chlorek potasu, węglan magnezu). Nie zawiera przenicy, nabiału, substancji konserwujących.

 

 

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.