Activlab HMB6 1000 - 120tab.

Witaminy i minerały|Producenci » Activlab

Cena:10.00
Kod produktu: AL-HMB-120
-
+

Activlab HMB6 1000

Suplement diety

 

 

Activlab HMB6 1000 to produkt zawierający 1000 Ca-HMB mg i 1,4 mg witaminy B6 w jednej tabletce.


HMB (beta-hydroksy beta-metylomaślan) powstaje w organizmie z aminokwasu L-leucyny. Jedną z funkcji biochemicznych, jakie spełnia HMB, jest udział w syntezie białka. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.

 

 

 

 

Zalecana dzienna porcja: w dni treningowe - 1 tabletka na 30 minut przed ćwiczeniami, 1 tabletka po ćwiczeniach i 1 tabletka na noc, w dni nietreningowe - 1 tabletka na noc.

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturzedo 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Opakowanie: 120 tabletek.

 

Masa netto: 198g (1 tabletka = 1650mg).

 

 

 

Informacje żywieniowe dzienna porcja (3 tabletki)
Ca-HMB 3000 mg
Witamina B6 4,2 mg (300%*)

* - procent zalecanego dziennego spożycia.

 

 

 

Składniki: beta-hydroksy beta-metylomaślan wapnia, substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu i stearynian magnezu, chlorowodorek pirydoksyny. Produkt może zawierać śladowe ilości pochodnych mleka, soi, pszenicy, jajek, selera, gorczycy.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.