Torq Chew baton (mango) - 39g

W trakcie wysiłku » Batony energetyczne|Producenci » Torq

Cena:10.00
Kod produktu: TO-CH-MA
-
+

NOWY PRODUKT TORQ CHEW

 

TORQ Chew powstał z 4 składników organicznych, które zostały poddane procesowi tłoczenia na zimno i połączone w taki sposób, aby dostarczać węglowodanów do pracujących mięśni w optymalnych proporcjach zawartości glukozy i fruktozy - 2:1.

 

Batony TORQ Chew mają właściwie konsystencję i smak rozpuszczalnej gumy do żucia, ale ich skład jest 100% organiczny i posiada certyfikat organizacji Soil Association. Oznacza to, że tak jak zawsze, czystość składników odżywczych jest dla TORQ priorytetem. Każdy TORQ Chew zawiera 30 g węglowodanów, co oznacza 1 jednostkę TORQ i stanowi część systemu uzupełniania energii TORQ. TORQ Chew celowo nie jest zbyt łatwy w jedzeniu (jest ciągnący), uważa się, że kluczem do skutecznego uzupełniania energii jest różnorodność. Skład musi być tak zoptymalizowany, aby zapewniał najlepszą możliwą podaż węglowodanów, jednak każdy z nas jest inny, dlatego firma TORQ oferuje batony, które pozwalają klientom przyjmować zoptymalizowane dawki węglowodanów na różne i ciekawe sposoby.

 

TORQ Chew do żucia zostały celowo opracowane tak, aby dawać przyjemność jedzenia i mogą być spożywane we wszystkich okolicznościach, tam gdzie zazwyczaj sprawdza się baton TORQ. Ponadto są bardzo popularną „przekąską na szlaku” dla osób, które lubią się zatrzymać, aby uzupełnić zapasy energii i jednocześnie zafundować sobie coś cudownie pysznego. Ponieważ ten produkt ma specyficzną konsystencję gumy rozpuszczalnej, w chłodniejsze dni zaleca się trzymanie TORQ Chew w tylnej kieszeni koszulki, blisko ciała, aby zachował idealną konsystencję.

 

 

Główne cechy TORQ Chew:

 

- reprezentuje innowacyjny sposób dostarczania organizmowi energii podczas treningu,

- został dokładnie opracowany z wykorzystaniem kilku łatwo przyswajalnych węglowodanów,

- integruje się z systemem uzupełniania energii TORQ (30 g węglowodanów - 1 jednostka TORQ),

- produkt tłoczony na zimno, z zaledwie 4 organicznych składników, posiadający certyfikat organizacji Soil Association,

- nie zawiera dodatku barwników, aromatów, konserwantów, słodzików,

- jest całkowicie organiczny. Nie zawiera glutenu. Dobry dla wegan.

- można go stosować razem z innymi produktami energetycznymi TORQ.

 

 

 

Sposób użycia: TORQ Chew integruje się z systemem uzupełniania energii TORQ: każdy TORQ Chew zawiera 30 g węglowodanów, co odpowiada 1 jednostce TORQ. Każdy żel TORQ oraz baton TORQ również zawiera 30 g węglowodanów - co również odpowiada 1 jednostce TORQ, podobnie jak 500 ml TORQ Energy. System uzupełniania energii TORQ zawiera łatwo przyswajalne węglowodany (glukoza i fruktoza) w proporcji 2:1 co oznacza, że klient nabywający produkty TORQ może spożywać dowolną kombinację 2-3 jednostek TORQ na godzinę, aby uzyskać optymalne uzupełnienie energii. 2-3 jednostki TORQ dostarczają 60-90 g węglowodanów na godzinę.

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Masa netto: 39g.

 

Smak: mango.

 

 

 

Wartości odżywcze 39g 100g
Wartość energetyczna 553kJ / 130g 1400kJ / 330kcal
Tłuszcze 0,4 g 0,9 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,2 g 0,4 g
Węglowodany 30,9 g 78,3 g
w tym cukry 16,4 g 41,6 g
Błonnik 0,5 g 1,4 g
Białko 0,6 g 1,5 g
Sól 0,03 g 0,07 g

 

 

 

Składniki: organiczne mango (31%), organiczne daktyle, organiczna maltodekstryna, organiczny syrop z agawy.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.