ALE MagneUp shot (pomarańczowy) - 25ml

Witaminy i minerały|Producenci » ALE

Cena:4.00
Kod produktu: AE-MA-25
-
+

ALE MagneUp Shot

Suplement diety

 

 

ALE MagneUp Shot dostarcza magnez w dobrze przyswajalnej formie oraz optymalną dawkę witaminy B6. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

 

 

 

Dla kogo: preparat przeznaczony dla osób dorosłych, szczególnie dla osób intensywnie pracujących umysłowo, osób prowadzących aktywny styl życia oraz sportowców.

 

Zalecana dzienna porcja: 1 ampułka dziennie. Wstrząsnąć przed użyciem.

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed mrozem.

 

 

Opakowanie: 1 ampułka.

 

Zawartość netto: 25ml.

 

Smak: pomarańczowy.

 

 

Informacje żywieniowe 25 ml
Witamina B6 1,4 mg (100%*)
Magnez 300 mg (80%*)

* - RWS referencyjna wartość spożycia.

 

 

 

Składniki: woda, glicerolofosforan magnezu, fruktoza, regulatory kwasowości: kwas jabłkowy i cytryniany sodu, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat, chlorowodorek pirydoksyny, substancje słodzące: cyklaminiany i sacharyny.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.