Torq Hypotonic napój hipotoniczny (cytrynowy) - 6 saszetek

W trakcie wysiłku » Napoje » w proszku|Producenci » Torq

Cena:36.00
Kod produktu: TO-HYP-LE
-
+

TORQ Hypotonic - napój, którego zadaniem jest optymalizacja nawodnienia podczas krótkich, intensywnych sesji treningowych/zawodów. Jest to wartościowe narzędzie do wspomagania wydajności.

 

 

Główne cechy TORQ Hypotonic:

 

- zawiera 5 najważniejszym elektrolitów,

- roztwór hipotoniczny stanowi najszybszy możliwy sposób nawodnienia,

- zawiera pochodne glukozy i fruktozy w proporcjach 2:1,

- nie zawiera słodzików,

- nie zawiera dodatków w postaci barwników ani konserwantów,

- nawadnia znacznie szybciej niż tabletki elektrolitowe.

 

 

 

 

TORQ Hypotonic można również wykorzystać jako część systemu uzupełniania energii TORQ podczas dłuższych zawodów, a poręczna butelka zawierająca 6 saszetek sprawia, że jej wożenie ze sobą jest bardzo łatwe - idealnie mieści się w tylnej kieszeni kolarskiej koszulki. Każda saszetka zawiera 15 g węglowodanów, tak więc osiągnięcie optymalnego poziomu uzupełniania energii podczas dłuższej jazdy z wykorzystaniem tylko TORQ Hypotonic, jest dosłownie niemożliwe, ponieważ wymagałoby wypicia 3 litrów płynu na godzinę! Dlatego niezwykle ważne jest uzupełniania energii i spożywanie dostatecznej ilości produktów energetycznych o stałej konsystencji (żele TORQ, batony TORQ i nowość - TORQ Chew).

 

 

 

Sposób użycia: zawartość saszetki należy zmieszać z wodą, aby otrzymać optymalną dawkę 500 ml napoju nawadniającego, przeznaczonego specjalnie na sytuacje, gdy zawody/trening trwają nie dłużej niż godzinę i przewiduje się dużej utraty wody przez pocenie.

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt  nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Opakowanie: butelka z nakrętką, wykonana z twardego plastiku, zawierająca 6 saszetek, każda po 18g. 6 saszetek wystarcza do przygotowania 3l gotowego napoju.

 

Masa netto: 108g.

 

Smak: cytrynowy.

 

 

 

Wartości odżywcze 18 g 100 g
Wartość energetyczna 258 kJ / 61 kcal 1434 kJ / 337kcal
Tłuszcze 0 g 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g
Węglowodany 15 g 84 g
w tym cukry 15 g 82 g
Błonnik 0 g 0 g
Białko 0 g 0 g
Sól 0,7 g 3,9 g
Chlorek 481 mg 2670 mg
Sód 275 mg 1526 mg
Potas 63 mg 350 mg
Wapń 37 mg 206 mg
Magnez 6 mg 32 mg

 

 

Składniki: dekstroza, fruktoza, kwas: kwas cytrynowy, naturalny aromat (3%), elektrolity (sód, chlorek, mleczan wapnia, chlorek potasu, węglan magnezu).

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.