ALE Pre-Workout Fruit Punch - 315g

Przed wysiłkiem » Pobudzenie, wydolność|Producenci » ALE

Cena:48.00
Kod produktu: AE-PWF-315
-
+

ALE Pre-Workout

Suplement diety. Zawiera substancje słodzące.

 

 

ALE Pre Workout to silna formuła przedtreningowa. ALE Pre-Workaut zalecany jest w okresie intensywnego treningu fizycznego oraz w okresie zmęczenia.

 

 

Formuła ALE Pre-Workout została oparta o silnie pobudzający Energy Matrix oraz wspomagający pracę tkanki mięśniowej NO-Buffer Matrix. Energy Matrix został oparty o kofeinę i taurynę. NO-Buffer Matrix to kombinacja odpowiednich proporcji beta-alaniny, jabłczanu kreatyny, jabłczanu cytruliny oraz L-argininy.

 

 

ALE Pre-Workout to również farmaceutyczna jakość. W produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości surowce, a sama produkcja odbywa się w fabryce działającej w oparciu o standardy GMP.

 

ALE Pre-Workout może być wykorzystywany przez wegetarian i wegan, gdyż surowce wykorzystane w produkcji nie są pochodzenia zwierzęcego. ALE Pre-Workout nie dostarcza węglowodanów, dzięki czemu może być skutecznie wykorzystywany również w okresie stosowania diety z ograniczoną ilością węglowodanów.

 

 

 

Zalecana dzienna porcja: rozpuścić 1/2 miarki (1 porcja) w 200ml wody.Spożywać 1 porcję na 30-60 minut przed wysiłkiem lub w okresie zmęczenia.

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Ze względu na wysoką zawartość kofeiny (200 mg/porcję) produkt jest niewskazany dla dzieci i młodzieży poniżej 16 r. ż., kobiet w ciąży, kobiet karmiących, diabetyków oraz osób wrażliwych na kofeinę, z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia. Nie łączyć z alkoholem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Opakowanie: 315g wystarcza do przygotowania 30 porcji.

 

Masa netto: 315g.

 

Smak: fruit punch.

 

 

 

Informacje żywieniowe 1 porcja
Energy Matrix
Kofeina 200 mg
Tauryna 1000 mg
Muscle NO-Buffer Matrix
Beta-Alanina 3000 mg
Jabłczan kreatyny 3000 mg
Jabłczan cytruliny 1000 mg
L-Arginina 1000 mg

 

 

 

 

Składniki: beta-alanina, jabłczan kreatyny, jabłczan cytruliny, l-arginina, tauryna, naturalne aromaty (wiśniowy, owoce tropikalne), kofeina, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancje słodzące – sukraloza, acesulfam K, barwnik - E104.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.