ALE Creatine Monohydrate 200 MESH - 500g

Aminokwasy, suplementy » Kreatyna|Producenci » ALE

Cena:27.00
Kod produktu: AE-CRM-500
-
+

ALE Creatine

Suplement diety

 

 

 

ALE Creatine uzupełnia dietę w kreatynę i witaminę B6. ALE Creatine dostarcza farmaceutycznej jakości z mikronizowaną kreatyną w formie monohydratu. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 3 g kreatyny dziennie.

 

 

 

Witamina B6 zawarta w ALE Creatine przyczynia się do utrzymaniu prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B6 wspomaga organizm w okresie budowania masy mięśniowej, jak również reguluje przemiany energetyczne, które zachodzą w okresie intensywnego wysiłku fizycznego.

 

ALE Creatine może być wykorzystywane we wszystkich rodzajach wysiłku fizycznego związanych z intensywną pracą mięśniową. Poza powszechnym wykorzystaniem ALE Creatine w sportach siłowych, siłowo-szybkościowych oraz w sportach drużynowych. Ponadto, ALE Creatine może być wykorzystany w treningu wytrzymałościowym, w którym istnieje potrzeba zwiększenia siły i szybkości.

 

ALE Creatine to również farmaceutyczna jakość. W produkcji ALE Creatine wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, dzięki czemu napój spełnia bardzo ostre kryteria jakościowe.

 

 

 

Zalecana dzienna porcja: rozpuścić 1 porcję (10ml = 1/4 miarki) w 200ml wody. Spożywać 1/2 porcji na 30-45 minut przed i 1/2 porcji bezpośrednio po treningu.

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być pożywany przez kobiety w ciąży, matki karmiące. Spożywanie produktu może powodować wzrost masy ciała. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

 

Opakowanie: 500g wystarcza do przygotowania 100 porcji.

 

Masa netto: 500g.

 

 

 

Informacja żywieniowa 5 g
Monohydrat kreatyny 5 g
w tym kreatyna 4,4 g
Witamina B6 0,7 mg (50%*)

RWS referecyjna wartość spożycia.

 

 

 

Składniki: monohydrat kreatyny, chlorowodorek pirydoksyny.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.