Nutrend Creatine Monohydrate - 300g

Aminokwasy, suplementy » Kreatyna|Producenci » Nutrend

Cena:36.00
Kod produktu: NU-CRM-300
-
+

Nutrend Creatine Monohydrate

Suplement diety

 

 

Creatine Monohydrate to wysoce funkcjonalna wartościowa i w 100% czysta kreatyna. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

 

 

 

 

 

Zalecana dzienna porcja: dni treningowe: podstawowa porcja 5g po treningu. Dni beztreningowe: 5g rano. Stosować regularnie przez okres 4 tygodni, po czym zrobić4-6 tygodni przerwy w stosowaniu. Zaleca się łączyć z węglowodanami. (np. gainerem). 5g = 2 płaskie łyżeczki. Zalecaną ilość rozmieszazć w napoju sportowym.

 

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie powinien być pożywany przez dzieci, kobiety w ciąży, matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Opakowanie: 300g wystarcza do przygotowania 60 porcji.

 

Masa netto: 300g.

 

 

 

Informacje żywieniowe 100 g 1 porcja 5 g
Monohydrat kreatyny 100 g 5 g

 

 

 

Składniki: monohydrat (monowodzian) kreatyny.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.