AMLsport Collagen z Magnezem - 270 tab.

Strona główna|Ochrona stawów|Producenci » AMLsport

Cena:54.00
Kod produktu: AM-CMA-270
-
+

AMLsport Collagn z Magnezem

Suplement diety na bazie kolagenu i magnezu.

 

 

Kolagen jest najobficiej występującym białkiem w ludzkim ciele, będącym głównym składnikiem chrząstki, ścięgien, kości (90%) i skóry (70%). Cała tkanka łączna naszego ciała i stawów jest również tworzona przez kolagen.

 

AMLsport Collagn stanowi źródło białek kolagenowych i magnezu. Białko pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i w utrzymaniu masy mięśniowej. Magnez pomaga w prawidłowej syntezie białka, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

 

 

 

 

Zalecana dzienna dawka: od 6 do 9 tabletek dziennie, rozłożone na śniadanie i kolację. Zaleca się przyjmowanie tabletek wraz z pokarmami bogatymi w witaminę C.

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

Opakowanie: 270 tabletek.

 

Masa netto: 195g.

 

 

 

Informacje żywieniowe 6 tabletek (4,3g) 9 tabletek (6,5g)
Kolagen 3,6 g 5,4 g
Magnez 185 mg (49%*) 278 mg (74%*)

* - RWS Referencyjna Wartość Spożycia.

 

 

 

Składniki: hydrolizat kolagenu, węglan magnezu (magnez), substancja przeciwzbrylająca (talk, stearynian magnezu), wodorotlenek magnezu (magnez).

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.