Vitargo Carboloader - saszetka 75g

Przed wysiłkiem » Węglowodany|Producenci » Vitargo

Cena:6.60
Kod produktu: VI-CL-75
-
+

Unikalny napój węglowodanowy dla sportowców, dający wyraźnie odczuwalne efekty.

Zawiera substancje słodzące.

 


 

Vitargo® CARBOLOADER zawiera specjalnie udoskonalony węglowodan dla sportowej elity spełniający ich potrzeby i wymagania. Ten unikalny węglowodan powoduje że Vitargo® CARBOLOADER uzupełnia niedobory glikogenu w organizmie. Uzupełnia, ale nie zastępuje w pełni normalnych posiłków.

 

Vitargo® CARBOLOADER daje najlepsze efekty w uzupełnianiu węglowodanów w organizmie jako napój sportowy przed i podczas

 

 

 

Z Vitargo® CARBOLOADER możliwe jest zachowanie normalnej diety przy jednoczesnym, maksymalnym uzupełnianiu węglowodanów !

 

Gwarantowany, skuteczny i optymalnie wykorzystany trening dzięki uzupełnianiu węglowodanów.

Bardzo ważne zarówno dla wyczynowców i amatorów jest zachowanie balansu energetycznego. Organizm któremu nie dostarczymy odpowiedniej ilości energii jest narażony na infekcje, mogą pojawić się symptomy przetrenowania. Aby temu zaradzić bardzo ważne jest aby w ciągu 1 / 2 - 1 godziny po treningu/zawodach uzupełnić organizm w odpowiednią ilość węglowodanów (glikogen w wątrobie i mięśniach).

 

Vitargo® CARBOLOADER jest jedyną gwarancją że w sposób bardzo szybki i nie powodując zaburzeń uzupełni węglowodany z wodą. Węglowodan zawarty w Vitargo® (według badań Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie) 70% szybciej niż inne napoje sportowe uzupełnia poziom glikogenu w mięśniach i w wątrobie po treningu/zawodach.

 

Utrzymanie tempa podczas trwania zawodów.

Vitargo® CARBOLOADER jest napojem sportowym dla zawodników stawiających sobie duże wymagania. Podczas wysiłku organizm potrzebuje 1-1,5g węglowodanów/kilogram ciała przez godzinę, aby utrzymać właściwy poziom cukru we krwi (obniżenie poziomu cukru we krwi powoduje utratę tempa i zdolności koncentracji). Podczas trwania zawodów najlepsze rezultaty uzyskuje się pijąc Vitargo® CARBOLOADER, zawodnik ważący 70-75 kg powinien wypijać 1 torebkę (75g) Vitargo® na godzinę.

 

Vitargo® CARBOLOADER posiada tę zaletę że opuszcza żołądek bardzo szybko i dlatego nie powoduje zaburzeń żołądkowych podczas wysiłku sportowego.

 

 

 

Sposób użycia: napełnić butelkę wodą (ok.1/3), wsypać proszek (1porcja = 75g) i energicznie wstrząsać przez 1 minutę, dopełnić do objętości końcowej (800ml).

 

Uzupełnienie węglowodanów: wypić 1-2 porcje, na dwa, trzy dni przed zawodami. Może być stosowany podczas zawodów jako napój energetyczny.

 

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Opakowanie: saszetka.

 

Masa netto: 75g.

 

Smak: pomarańczowy.

 

Wartości odżywcze 100 g 1 porcja – 75 g 100ml
Wartość energetyczna 1600 kJ / 370 kcal 1200 kJ / 280 kcal 150 kJ / 30 kcal
Tłuszcze 0 g 0 g 0 g
w tym: nasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g 0 g
Węglowodany 91,7 g 68,8 g 8,6 g
w tym: cukry proste 0,7 g 0,5 g 0 g
w tym: skrobia 91 g 68,3 g 8,5 g
Białko 0,1 g 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g 0 g

 

 

Składniki: skrobia*, regulator kwasowości (E330), substancje słodzące (950, 951 (zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny)), aromat, barwnik (ryboflawina). Produkt zawiera fenyloalaninę i nie może być spożywany przez chorych na fenyloketonurię.

* - Numer Patentowy dla Unii Europejskiej dla skrobi jęczmiennej Vitargo (EU 0745096).

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.