PowerBar żel energetyczny (tropical fruit) - 41g

W trakcie wysiłku » Żele, koncentraty energetyczne|Producenci » PowerBar

Cena:5.75
Kod produktu: PB-GE-TF
-
+

 

 

Najważniejsze korzyści z zastosowania:


1)    Wyjątkowa formuła C2MAX mix węglowodanów zawiera szczególny stosunek glukozy i fruktozy.

2)    PowerBar Fuel Gel- spożywany regularnie w trakcie ćwiczeń, może zwiększyć ilość węglowodanów, które metabolizowane- wykorzystywane są przez tkankę mięśniową nawet na poziomie 55%: wzrost wydajności, średnio o 8% i energia pozyskiwana w sposób dłuższy i optymalny.

3)    W składzie 205 mg sodu- kluczowy elektrolit, który jest tracony wraz z potem: jony sodu są głównym kationem zewnętrznokomórkowym niezbędnym do utrzymania potencjału czynnościowego błon komórkowych, ponadto sód podwyższa stopień uwodnienia płynów koloidalnych i reguluje ciśnienie osmotyczne w komórkach i poza nimi.

4)    Ulepszona formuła- bardziej płynna kompozycja ułatwia spożywanie produktu i wchłanianie składników.

Badania naukowe wykazały, że przyjmowanie glukozy i fruktozy w specalnej proporcji jako C2MAX w sposób regularny w trakcie wysiłku fizycznego, dostarcza energię znaczniej szybciej do pracującej tkanki mieśniowej niż przyjmowanie samej tylko glukozy.

 

 


Sposób użycia: 1 żel co 20-45 minut podczas intensywnego wysiłku fizycznego, z min. 150ml wody. Spożywać do 4 saszetek dziennie.

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Masa netto: 41g.

 

Smak: owoce tropikalne.

 

 

 

Wartości odżywcze 100g 41g (1 żel) 4 x 41g
Wartość energetyczna 1105kJ / 260kcal 454kJ / 107kcal 1816kJ / 428kcal
Tłuszcz 0 g 0 g 0 g
w tym: tłuszcze nasycone 0 g 0 g 0 g
Węglowodany 65 g 26,7 g 106,8 g
w tym: cukry 24 g 9,8 g 39,2 g
Białko <1 g <0,4 g <1,6 g
Sól 500 mg 205 mg 820 mg

Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Składniki: maltodekstryna, woda, fruktoza, chlorek sodu, aromat, cytrynian sodu, kwas: kwas cytrynowy, substancje konserwujące: benzoensan sodu i sorbinian potasu. Może zawierać pozostałości mleka, jaj, selera i gorczycy.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.