Etixx Beta Alanine Slow Release - 90 tabl. promocja

Promocje|Aminokwasy, suplementy » Beta-alanina|Producenci » Etixx

Cena:80.00
Kod produktu: ET-BA-90
-
+

 

Termin 30.04.2018 - cena promocyjna. Poprzednia cena 130,00zł.

 

ETIXX BETA ALANINE SLOW RELEASE

Suplement diety

 

 

Etixx Beta Alanina Wolnowchłanialna to suplement diety do stosowania w trakcie ćwiczeń o wysokiej intensywności. Opóźnia zakwaszenie mieśni. Zawiera również cynk, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej. Produkt w postaci o przedłużonym rozkładzie zapewnia stopniowe uwalnianie beta alaniny.

 

 

 

Dla kogo: dla wszystkich osób wykonujących ćwiczenia sportowe, które wymagają siły, energii i wytrzymałości mięśniowej.

 

Sposób użycia: Beta-alaninę należy zażywać bez przerwy prze co najmniej 4 tygodnie. Można spożywać na dwa sposoby: krótki okres stosowania i wysoka dawka: 6,4g (4 x 2 tabletki dziennie) przez 4 tygodnie, lub długi okres stosowania i mała dawka: 3,2g (2 x 2 tabletki dziennie) przez 8 tygodni. Dawka podtrzymująca: 0,8g 91 tabletka dziennie) maksymalnie przez 4 tygodnie.

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Opakowanie: 90 tabletek.

 

Masa netto: 108g.

 

 

 

Składniki odżywcze 1 tabletka
Beta-alanina 800 mg**
Cynk 2 mg (20%*)

* - procent zalecanego dziennego spożycia.

**Brak ustalonych danych zalecanego dziennego spożycia.

 

 

Składniki: beta-alanina, substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza, karboksymetyloceluloza, guma celulozowa, celuloza mikrokrystaliczna, diglicynia cynku, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.