Wczytuję dane...
Model: AE-GL-500

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

65,00 PLN
(12.75 PLN/100 g)

Opis produktu

ALE Glutamine

Suplement diety

ALE Glutamine uzupełnia dietę w witaminę C, cynk oraz L-glutaminę, najpowszechniej występujący aminokwas w ludzkim organizmie. Witamina C oraz cynka pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Cynk pomaga w prawidłowej syntezie białka.

ALE Glutamine zalecane jest w okresie intensywnego treningu oraz w okresie regeneracji po zakończonym wysiłku fizycznym. ALE Glutamine może być wykorzystywane we wszystkich rodzajach wysiłku fizycznego.

Zalecana dawka dzienna: rozpuścić 1/4 miarki (1 porcja) w 200ml wody. Spożywać 1 porcję przed treningiem oraz 1 porcję w trakcie lub bezpośrednio po treningu. 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Masa netto: 501g.

Opakowanie: 501g wystarcza do przygotowania 100 porcji.

Informacje żywieniowe 1 porcja - 5,01g
L-glutamina 5 g
Witamina C 80 mg (100%*)
Cynk 10 mg (100%*)

RWS referencyjna wartość spożycia.

Składniki: L-glutamina, kwas L-askorbinowy, mleczan cynku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: