Wczytuję dane...
Model: SB-EOM-200

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

69,00 PLN

Opis produktu

Decydując się na produkty Sportsbalm dysponujesz najlepszym rozwiązaniem na każdą sytuację. Wybierz produkty idealne dla siebie spośród czterech dostępnych linii Sportsbalm:

 

- Linia czerwona Performance Warming Series

Produkty rozgrzewające mięśnie do stosowania w zimnych i wilgotnych warunkach pogodowych

 

- Linia żółta Performance Series

Pielęgnacja mięśni w łagodnych i ciepłych warunkach pogodowych

 

Linia zielona Recovery Series

Produkty przyspieszające regenerację mięśni

 

Linia niebieska Protection Series

Ochrona i pielęgnacja skóry

 

 

Żółta linia produktów Sportsbalm pomaga w przygotowaniu i ochronie mięśni i ścięgien, a także w utrzymaniu ich optymalnej wydajności podczas uprawiania sportów w łagodnych i ciepłych warunkach pogodowych.

 

Rozgrzewanie

Prawidłowe rozgrzanie mięśni jest zawsze istotne. Podczas treningu w łagodnych i ciepłych warunkach pogodowych mięśnie muszą poradzić sobie z ciepłem zewnętrznym. Pobudza to krążenie w skórze, w efekcie czego krew odpływa z aktywnych mięśni i ścięgien.

 

Pobudzanie krążenia

Produkty Sportsbalm z żółtej linii pobudzają krążenie w aktywnych mięśniach, podczas gdy krążenie w innych narządach i w skórze zostaje odpowiednio zmniejszone. Wpływa to na efektywniejsze dostarczanie tlenu i składników odżywczych oraz na usuwanie produktów przemiany materii (CO2), co zmniejsza ryzyko powstawania kwasu mlekowego, uczucia sztywności i bólu mięśni.

 

Długotrwały efekt

Produkty linii żółtej dają długotrwały efekt rozgrzewający. Przepuszczająca powietrze warstwa ochronna nie zamyka porów, dzięki czemu skóra nadal funkcjonuje w sposób naturalny. W celu uzyskania optymalnego efektu, należy stosować produkt 15-30 minut przed zaplanowanym treningiem.

 

Żółta linia Sportsbalm obejmuje następujące produkty:

 

Energetyzujący olejek do mięśni

Brązujący olejek do mięśni

 

Sportsbalm Muscle Energize Oil to energetyzujący olejek do mięśni. Nadaje się do stosowania w łagodnych i ciepłych warunkach pogodowych, w temperaturach pomiędzy 19, a 30°C. Oprócz pobudzania krążenia, olejek spowalnia proces powstawania kwasu mlekowego w mięśniach.

 

Sposób użycia: wmasować w mięśnie i ścięgna 15-30 minut przed zaplanowanym treningiem. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.

 

Zawartość netto: 150ml.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: