Wczytuję dane...
Model: SB-KOT-150

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

63,00 PLN
(42.00 PLN/100 ml)

Opis produktu

Decydując się na produkty Sportsbalm dysponujesz najlepszym rozwiązaniem na każdą sytuację. Wybierz produkty idealne dla siebie spośród czterech dostępnych linii Sportsbalm:

- Linia czerwona Performance Warming Series

Produkty rozgrzewające mięśnie do stosowania w zimnych i wilgotnych warunkach pogodowych

- Linia żółta Performance Series

Pielęgnacja mięśni w łagodnych i ciepłych warunkach pogodowych

Linia zielona Recovery Series

Produkty przyspieszające regenerację mięśni

- Linia niebieska Protection Series

Ochrona i pielęgnacja skóry

Ochrona przed otarciami i podrażnieniami skóry

Produkty Sportsbalm linii niebieskiej chronią skórę przed otarciami o odzież, jak również zapobiegają podrażnieniom, które mogą się zdarzyć podczas uprawiania sportu. Kosmetyki z tej linii chronią najbardziej narażone części ciała.

Ochrona i wspomaganie funkcji skóry

Seria Sportsbalm linii niebieskiej obejmuje dwa produkty o działaniu ochronnym na skórę. Każdy produkt ma własną unikalną kombinację substancji aktywnych, która pozwala na skuteczne zapobieganie otarciom najbardziej narażonych obszarów ciała. Bolesność i podrażnienia skóry ulegają zmniejszeniu lub zniknięciu, a funkcje skóry otrzymują odpowiednią ochronę i pielęgnację.

Seria Sportsbalm linii niebieskiej obejmuje następujące kosmetyki:

Balsam przeciw otarciom

Krem przeciw otarciom

Sportsbalm Anti-Friction Creme - krem przeciw otarciom. Zalecany dla skóry suchej i wrażliwej. Krem chroniący skórę przed ewentualnymi otarciami i podrażnieniami podczas uprawniania sportu, które mogą powstać w wyniku pocenia się w miejscach kontaktu ciała z odzieżą lub siodełkiem. Powszechnie stosowany przez rowerzystów. Nadaje się także do stosowania na szorstką lub popękaną skórę. Wspomaga proces gojenia się skóry. Posiada właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne. Specjalnie dobrane składniki sprawiają, że krem doskonale nadaje się do ochrony i pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej.

Sposób użycia: nanieść na skórę. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać dużą ilością wody. Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 5 roku życia.

Zawartość netto: 150 ml.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: