Wczytuję dane...
Model: SB-BOT-150

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

63,00 PLN

Opis produktu

Decydując się na produkty Sportsbalm dysponujesz najlepszym rozwiązaniem na każdą sytuację. Wybierz produkty idealne dla siebie spośród czterech dostępnych linii Sportsbalm:

- Linia czerwona Performance Warming Series

Produkty rozgrzewające mięśnie do stosowania w zimnych i wilgotnych warunkach pogodowych

- Linia żółta Performance Series

Pielęgnacja mięśni w łagodnych i ciepłych warunkach pogodowych

- Linia zielona Recovery Series

Produkty przyspieszające regenerację mięśni

- Linia niebieska Protection Series

Ochrona i pielęgnacja skóry

Ochrona przed otarciami i podrażnieniami skóry

Produkty Sportsbalm linii niebieskiej chronią skórę przed otarciami o odzież, jak również zapobiegają podrażnieniom, które mogą się zdarzyć podczas uprawiania sportu. Kosmetyki z tej linii chronią najbardziej narażone części ciała.

Ochrona i wspomaganie funkcji skóry

Seria Sportsbalm linii niebieskiej obejmuje dwa produkty o działaniu ochronnym na skórę. Każdy produkt ma własną unikalną kombinację substancji aktywnych, która pozwala na skuteczne zapobieganie otarciom najbardziej narażonych obszarów ciała. Bolesność i podrażnienia skóry ulegają zmniejszeniu lub zniknięciu, a funkcje skóry otrzymują odpowiednią ochronę i pielęgnację.

Seria Sportsbalm linii niebieskiej obejmuje następujące kosmetyki:

Balsam przeciw otarciom

Krem przeciw otarciom

Sportsbalm Anti-Friction Balm - balsam chroniący skórę przed ewentualnymi otarciami i podrażnieniami podczas uprawniania sportu, które mogą powstać w wyniku pocenia się w miejscach kontaktu ciała z odzieżą lub siodełkiem. Balsam jest powszechnie używany przez rowerzystów jako zabezpieczenie pośladków i ochrona przed otarciami takich miejsc jak pachwiny. Balsam przeciw otarciom jest wodoodporny, gwarantując niezawodność zarówno przy obfitym poceniu się oraz w czasie deszczu.

Sposób użycia: nanieść na skórę. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.

Zawartość netto: 150 ml.

Składniki: PETROLATUM, PARAFFINUM LIQUIDUM, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CINNAMOMUM CAMPHORA WOOD OIL, DECAMPHORISED, MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL, MENTHOL, LINALOOL, LIMINENE.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: