Wczytuję dane...
Model: AE-TCM-400

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

99,00 PLN

Opis produktu

ALE Tri-Creatine Malate

Suplement diety

ALE Tri-Creatine Malate uzupełnia dietę w kreatynę oraz witaminy B1 i B6. ALE Tri-Creatine Malate dostarcza farmaceutycznej jakości kreatynę w formie jabłczanu. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 3 g kreatyny dziennie.

Witamina B1 dostarczana w ALE Tri-Creatine Malate przyczynia się do utrzymania prawidłowego metaboizmu energetycznego, jak również wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i zachowaniu prawidłowych funkcji fizjologicznych. Dzięki jej zawartości trening z ALE Tri-Creatine Malate może przebiegać w wysokiej intensywności do samego końca.

Witamina B6 zawarta w ALE Tri-Creatine Malate przyczynia się do utrzymaniu prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz wraz z witaminą B1 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B6 wspomaga organizm w okresie budowania masy mięśniowej, jak również reguluje przemiany energetyczne, które zachodzą w okresie intensywnego wysiłku fizycznego.

ALE Tri-Creatine Malate może być wykorzystywane we wszystkich rodzajach wysiłku fizycznego związanych z intensywną pracą mięśniową. Poza powszechnym wykorzystaniem ALE Tri-Creatine Malate w sportach siłowych, siłowo-szybkościowych oraz w sportach drużynowych. Ponadto, ALE Tri-Creatine Malate może być wykorzystany w treningu wytrzymałościowym, w którym istnieje potrzeba zwiększenia siły i szybkości.

ALE Tri-Creatine Malate to również farmaceutyczna jakość. W produkcji ALE Tri-Creatine Malate wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, dzięki czemu napój spełnia bardzo ostre kryteria jakościowe.

Zalecana dzienna porcja: rozpuścić 1/4 miarki (1 porcja) proszku w 200ml wody. Spożywać 1/2 porcji na 30-45 minut przed i 1/2 porcji bezpośrednio po treningu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w przypadku uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być pożywany przez kobiety w ciąży, matki karmiące. Spożywanie produktu może powodować wzrost masy ciała. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Opakowanie: 400g wystarcza do przygotowania 100 porcji.

Masa netto: 400g.

Informacje żywieniowe 1 porcja 4 g
Jabłczan kreatyny 4 g
w tym kreatyna 3 g
Witamina B1 0,55 mg (50%*)
Witamina B6 0,7 mg (50%*)

* - RWS referecyjna wartość spożycia.

Składniki: jabłczan kreatyny, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: