Wczytuję dane...
Model: OL-CLB-30

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

42,00 PLN

Opis produktu

COLONBIOTIC 7GG Sport Edition

Suplement diety

COLONBIOTIC 7GG Sport Edition - suplement diety zawierający kultury bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG w koncentracji 7 miliardów (7x10^9 CFU*) oraz dodatkowo fruktooligosacharydy stanowiące źródło energii dla bakterii probiotycznych.

Odpowiednio zbilansowana flora bakteryjna w jelitach to pierwszy krok nie tylko do zdrowia, ale także do dobrego samopoczucia. Za dobre samopoczucie będą odpowiadać więc jelita. Dlatego w laboratoriach Olimp Labs powstał suplement diety, którego główny składnik - Lactobacillus rhamnosus GG w niezwykłej koncentracji 7 miliardów CFU* - odpowiada za uzupełnienie mikroflory jelitowej, w szczególności w trakcie antybiotykoterapii oraz 2-3 tygodnie po zaprzestaniu stosowania antybiotyku, a także w każdej podróży.

Colonbiotic 7 GG Sport Edition uzupełniony został prebiotykiem w formie fruktooligosacharydów, które stanowią pożywkę dla wzrostu kultur bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG. Taki kompleks to właśnie synbiotyk. To układ „2 w 1”, w którym bakterie probiotyczne mają odpowiednie warunki do rozwoju i utrzymania wysokiej aktywności. Synbiotyki działają skuteczniej niż probiotyki i szybciej przywracają równowagę mikrobiologiczną organizmu.

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka raz dziennie, popijając dużą ilością płynu, najlepiej podczas posiłku. W przypadku trudności z połykaniem, kapsułkę można otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w płynie o temperaturze pokojowej (np. woda, mleko, sok owocowy).

Uwaga: nie zaleca się stosowania w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku obniżonej odporności stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Produkt zawiera żywe kultury bakterii, które są wrażliwe na ciepło, dlatego należy chronić go przed działaniem źródeł ciepła, promieni słonecznych, gwałtownych zmian temperatur, a także wilgocią. Produkt nie wymaga przechowywania w lodówce.

Opakowanie: 30 kapsułek.

Masa netto: 10,7g (1 kapsułka = 355mg).

Informacja żywieniowa 1 kapsułka
Bakterie kwasu mlekowego 7 bn/mld
Lactobacillus rhamnosus GG (7x10^9 CFU*)
Fruktooligosacharydy (FOS) 50 mg

* CFU - Colony Forming Unit - jednostka tworząca kolonię bakterii.

Składniki: maltodekstryny, mikrokapsułkowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), fruktooligosacharydy, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; składniki otoczki (substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza; barwnik – dwutlenek tytanu).

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: