Wczytuję dane...
Model: NA-OM3-240

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

450,00 PLN
(1.88 PLN/szt.)

Opis produktu

NamedSport Omega 3 Double Plus ++

Suplement diety bogaty w kwasy omega 3 (EPA i DHA)

Suplement diety w postaci kapsułek soft-gel zawierający niezbędne wielonienasycone kwasy tłuszczowe EPA (56%) + DHA (23%), wpływające znacząco na samopoczucie osób aktywnych. Dzięki najwyższym standardom produkcji, Omega 3 jest produktem lekkostrawnym, o wysokiej jakości i najwyższej czystości. Zastosowana specjalna technologia produkcji pomaga zachować całkowitą integralność produktu, zapewniając brak specyficznego posmaku.

Kwas eikozapentaenowy(EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Aby oświadczenie mogło być stosowane, podaje się informację dla konsumenta, że korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Kwas dokozaheksaenowy(DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu. Aby oświadczenie mogło być stosowane, podaje się informację dla konsumenta, że korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.

Kwas dokozaheksaenowy(DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia. Aby oświadczenie mogło być stosowane, podaje się informację dla konsumenta, że korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.

Zalecana dzienna porcja: 1 - 4 kapsułki dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Nie zaleca się stosowania produktu dzieciom, kobietom w ciąży i matkom karmiącym. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych, w zamkniętym opakowaniu.

Opakowanie: 240 miękkich kapsułek.

Masa netto: 343,2 g.

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 4 kapsułki
Olej rybi 1000 mg 4000 mg
w tym EPA 560 mg 2240 mg
w tym DHA 230 mg 920 mg
Omega 3 łącznie 850 mg 3400 mg

Składniki: skoncentrowany olej rybi standaryzowany do Omega 3 (82%), żelatyna spożywcza (powłoka kapsułki); substancja wiążąca: glicerol pochodzenia roślinnego, przeciwutleniacz: ekstrakt bogaty w tokoferol.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: