Wczytuję dane...
Model: ER-GLT-300

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

124,00 PLN
(41.33 PLN/100 g)

Opis produktu

226ERS Glutamine
Suplement diety w proszku na bazie L-glutaminy. Nie zawiera glutenu.

Jest to produkt zawierający 100% glutaminy, bez dodatku cukrów, bez glutenu i laktozy, a także odpowiedni dla wegan. W normalnych warunkach organizm jest w stanie samodzielnie syntetyzować niezbędne ilości, ale w czasie stresu lub nadmiernych obciążeń zdolność syntezy jest zaburzona i potrzebna jest jej egzogenna suplementacja; w gruncie rzeczy niskie poziomy glutaminy zostały stwierdzone w sytuacjach przetrenowania i zmęczenia. Glutamina jest najliczniej występującym aminokwasem w układzie mięśniowym, na poziomie aż 60%. Co więcej - 20% pełnego zestawu aminokwasów w organizmie człowieka stanowi glutamina.

Zalecana dzienna porcja: 0,3g/kg/dzień, rozłożone tuż przed i po treningu. Odradza się przyjmowania jakichkolwiek innych źródeł aminokwasów, aby nie zakłócały one działania glutaminy. Rekomendowana dzienna porcja 25 mg.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Opakowanie: 12 porcji.

Masa netto: 300 g.

Informacje żywieniowe w 100 g w 25 g
L-glutamina 100 g 25 g

Składniki: 100% L-glutaminy.