Wczytuję dane...
Model: ER-WD3-120

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

62,00 PLN
(0.52 PLN/szt.)

Opis produktu

226ERS VITAMINA D3 4000UI
Suplement diety w proszku na bazie minerałów i witaminy D. 

Witamina D3 jest powszechnie nazywana witaminą D lub „witaminą słoneczną”, ponieważ głównym źródłem jej pozyskiwania jest bezpośrednie światło słoneczne padające na naszą skórę. Liczne badania wykazują, że na niedobór witaminy D cierpi od 60% do 80% światowej populacji. Główną przyczyną tego niedoboru jest skąpa ekspozycja na światło słoneczne; ale także nieprzyjmowanie wystarczającej ilości witaminy D w pożywieniu lub inne czynniki, takie jak niektóre leki, spożycie napojów alkoholowych itp. Witamina D3 226ERS nie zawiera glutenu ani dodatku cukrów, a każda kapsułka dostarcza 100 µg witaminy D, co stanowi równowartość 4000 UI. Forma kapsułki żelowej i formuła z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia ułatwiają wchłanianie, ponieważ witamina D jest rozpuszczalna w tłuszczach, a jej wchłanianie jest znacznie zwiększone poprzez połączenie jej z naturalnym i zdrowym tłuszczem.

Zalecana dzienna porcja i sposób użycia: przyjmować 1 kapsułkę 30 minut przed i po ćwiczeniach oraz 1 kapsułkę co 30-60 minut podczas ćwiczeń, popijając co najmniej jedną szklanką wody (150 ml). Rekomendowana dzienna porcja 1-14 kapsułek.

Uwaga: porcja dzienna stanowi pół tabletki, co odpowiada 2000 j.m. witaminy D. Jedna tabletka zawiera dwie porcje dzienne (4000 j.m.) Nie należy spożywać innych preparatów zawierających witaminę D. Ze względu na zawartość witaminy D, przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Spożycie w nadmiernej ilości może mieć efekt przeczyszczający.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Opakowanie: 100 kapsułek.

Masa netto: 75 g.

Informacje żywieniowe 1 kapsułka
Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 491 mg
Witamina D3 100 µg = 2000%RWS*

* - RWS Referencyjna Wartość Spożycia.

Składniki: chlorek sodu, chlorek potasu, substancja glazurująca (hydroksypropyloceluloza), cytrynian potasu, glukonian magnezu, sole magnezowe kwasu cytrynowego, sole wapniowe kwasu cytrynowego, glukonian wapnia, cholekacyferol (witamina D3).

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: