Wczytuję dane...
Model: SA-AR-LA

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

38,00 PLN
(1.27 PLN/100 g)

Opis produktu

Salco Aroma Therapy 

Naturalna, wysykozmineralizowana sól do przygotowania regenerującej ciało kąpieli solankowej. Łączy tradycyjne, niezmienne od stuleci metody warzenia soli z współczesną, farmaceutyczną jakością produkcji.

W swoim składzie zawiera wyjątkowy kompleks pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Między innymi jony: sodu, potasu, wapnia, magnesu, jodu, bromu, chloru i manganu.

Niewielka ilość zanieczyszczeń stałych wynika z naturalnego pochodzenia surowca i panwiowego procesu warzenia soli.

Naturalne olejki eteryczne

Rozszerzają i wzmacniają oddziaływanie terapii solankowej. Dodatkowe bodźce aromaterapeutyczne wspierają drogi oddechowe i relaksują. Oleje eteryczne skutecznie oddziaływują na skórę biorąc udział w procesach jej oczyszczania, odżywienia i regeneracji.

Sposób działania

Przygotowana na bazie soli ciepłą kąpiel solankowa, działają zarówno na skórę i błony śluzowe, jak i pośrednio na cały organizm. Odpowiednia temperatura i stężenie solanki powodują rozpulchnienie naskórka, umożliwiając wchłanianie składników mineralnych. Dzięki udrożnieniu gruczołów potowych następuje wydalanie przez nie produktów przemiany materii. Kąpiel solankowa pobudza procesy biologiczne w trakcie i przez dłuższy czas po zabiegu.

Działanie solanki:

- pielęgnacja skóry,

- wsparcie układu oddechowego,

- regeneracja organizmu,

- wzmocnienie odporności.

 Sposób użycia:

- stosować około 2 godz. przed snem, najlepiej po intensywnym treningu lub zawodach,

- do wanny wypełnionej wodą wsypać sól w ilości 1-2 kg, zamieszać do całkowitego rozpuszczenia,

- jeśli to możliwe nie spłukiwać ciała - powstający na powierzchni skóry tzw. płaszcz solny jest pożądanym bodźcem zewnętrznym, wydłużającym pozytywne oddziaływanie solanki,

- zaleca się stopniowe przystosowanie organizmu do kąpieli solankowej przez wydłużanie czasu zabiegu, podnoszenie temp. wody oraz stężenia roztworu,

- po wyjściu z wanny uzupełnić wypocone płyny ustrojowe.

Masa netto: 3 kg.

Zapach: lawenda.

Składniki: Sodium Chloride, Aqua, Lavandula Angustifolia Oil, Linalool. 

 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: