Wczytuję dane...
Model: IN-LGL-350

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

139,90 PLN
(39.97 PLN/100 g)

Opis produktu

INKOSPOR L-GLUTAMINE
Suplement diety w formie proszku, zawierający 100-procentową, farmaceutyczną postać najwyższej czystości L-glutaminy, polecany do stosowania w programach intensywnych treningów sportowych, szczególnie sportowcom wyczynowym.

L-Glutamine to suplement diety przeznaczony dla sportowców wyczynowych oraz osób trenujących intensywnie rekreacyjnie. Preparat ma formę proszku, który wystarczy rozrobić w wodzie, jest więc łatwy i wygodny do zastosowania przykładowo zaraz po treningu. Produkt zawiera L-glutaminę, czyli aminokwas występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Mikronizowana L-glutamina marki Inkospor – Inkospor L-Glutamine – jest łatwiej wchłaniana i bardziej aktywna od zwykłej glutaminy oraz peptydu glutaminowego. Dzięki temu produktowi łatwo pokryjesz więc zwiększone zapotrzebowanie obciążonego wysiłkiem organizmu na tak ważny i niezbędny dla sportowców aminokwas, jakim jest L-glutamina.

Inkospor L-Glutamine jest suplementem przeznaczonym do stosowania przede wszystkim po wyczerpujących treningach sportowych, ponieważ przyspiesza tempo regeneracji powysiłkowej i wysiłkowej adaptacji mięśni.

Zalecana dzienna porcja i sposób użycia: 1 miarkę (5 g proszku) wymieszać w 100 ml wody, spożyć natychmiast po przygotowaniu. Polecamy przyjmować 2 porcje dziennie, jedną bezpośrednio po treningu w celu szybszej regeneracji, drugą w ciągu dnia między posiłkami.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zastępstwo) zróżnicowanej diety. Zaleca się zdrowy styl życia i zrównoważoną dietę. Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie: 70 porcji.

Masa netto: 350 g.

Smak: neutralny.

Informacje żywieniowe w 100 g w porcji 10 g
L-glutamina 100 g 10 g

Składniki: 100% L-glutamina.