Enervit Ferro żelazo tabletki musujące - 20 tab.

Witaminy i minerały|Producenci » Enervit

Cena:17.00
Kod produktu: EN-FE-20
-
+

Enervit Ferro to żelazo wzbogacone o witaminę C, E oraz beta-karoten w postaci tabletek musujących. Żelazo przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie. Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg witaminy C dziennie powyżej zalecanej dziennej dawki witaminy C. Witamina C przyczynia się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

 

 

 

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rozpuścić w 200ml wody.

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

 

Opakowanie: tuba, 20 tabletek musujących.

 

Masa netto: 76g.

 

Smak: owocowy.

 

 

 

Informacje żywieniowe 1 tabletka % *
Żelazo 14 mg 100
Witamina C 240 mg 300
Witamina E 48 mg 400
Beta-karoten 5 mg

* - RWS referecyjna wartość spożycia.

 

 

 

Składniki: substancja słodząca: sorbitol, kwas: kwas cytrynowy, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu, kwas L-askorbinowyr, octan tokoferolu, fumaran żelaza, barwnik: beta-karoten, substancja zagęszczająca: glikol polietylenowy, aromaty, substancje słodzące: sukraloza, neohesperydyna DC.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.