Sponser Activator 200 (neutralny) - 25ml

Przed wysiłkiem » Pobudzenie, wydolność|Producenci » Sponser

Cena:4.95
Kod produktu: SP-ACT-25
-
+

Sponser ACTIVATOR 200

 

 

ACTIVATOR 200 firmy SPONSER to wysoce wydajny produkt na bazie kofeiny. Kofeina wspomaga wytrzymałość oraz przyczynia się do zwiększenia uwagi i koncentracji. 1 shot zawiera 200 mg kofeiny. Polecany jest szczególnie dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe, a także podczas szybkiego i ciężkiego treningu.

 

 

 

Zalecana dzienna porcja: 1 ampułka ok. 30-60 min. przed treningiem / zawodami, w zależności od pożądanego czasu działania. Aby uzyskać optymalny efekt ACTIVATOR w zawodach, producent zaleca powstrzymanie się od napojów i innych produktów zawierających kofeinę przez co najmniej 24 godziny.

 

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Zawiera kofeinę. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

 

 

Opakowanie: fiolka.

 

Zawartość netto: 25 ml.

 

 

 

Informacje żywieniowe 25 ml
Kofeina 200 mg

 

 

 

Składniki: woda, fruktoza, ekstrakty roślinne 2% (guarana, mate, zielona herbata), kwas: kwas cytrynowy, aromat kofeiny, substancja konserwująca: sorbinian potasu, substancja słodząca: acesulfam K, sukraloza, sacharyna), atomat.

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.