PowerBar Beta Alanina - 112 tab.

Aminokwasy, suplementy » Beta-alanina|Producenci » PowerBar

Cena:109.99
Kod produktu: PB-BA-112
-
+

PowerBar Beta Alanine skierowany jest do osób uprawiających sporty wytrzymałościowo-siłowe, siłowe i wytrzymałościowe o dużej intensywności i długim czasie wysiłku fizycznego, w których wymagana jest wysoka wydolność fizyczna utrzymywana przez dłuższy okres lub z dużą częstotliwością treningową.

 

 

Sposób użycia: pierwsze 4 tygodnie - 2 tabletki 2x dziennie w odstępie co najmniej 3 godzin. Nie brać na pusty żołądek. Kolejne 4 tygodnie - 2 tabletki raz dziennie. Jedna porcja (2 tabletki) zawiera 1600mg Beta-alaniny.

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 

 

Opakowanie: 112 tabletek.

 

Masa netto: 129g.

 

 

 

Informacja żywieniowa 2 tabletki 4 tabletki
Beta-alanina 1,6 g 3,2 g

 

 

 

 

Składniki: Beta-Alanina (69,7%), substancja zagęszczająca (hydroksypropylometyloceluloza), stabilizator (kwas stearynowy), substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu, dwutlenek krzemu).

Oferujemy produkty uznanych marek stale poszerzając asortyment.