Wczytuję dane...
Model: VI-CLO-2

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

142,00 PLN
(7.10 PLN/100 g)

Opis produktu

Vitargo Carboloader

Suplement diety

Vitargo® to unikalny, opatentowany węglowodan pozyskiwany ze skrobi, bez dodatku cukru. Vitargo zawiera węglowdany złożone o niskiej osmolalności (osmolalność oznacza liczbę cząsteczek w rostworze - im większy rozmiar molekuł, tym niższa osmolalność).

Wielkość masy cząsteczkowej węglowodanów lub ich osmolalność nie wpływają na prędkość przepływu przez żołądek ani na wydolność organizmu. Inne węglowodany o większej masie cząsteczkowej jak woskowa lub modyfikowana skrobia kukurydziana cechuje niska osmolalność, ale efekty po spożyciu są nieporównywalne do Vitargo. Vitargo stanowi przedmiot wielu (w porównaniu do innych węglowodanów) badań klinicznych przeprowadzanych w wielu uniwersyteckich ośrodkach badawczych na sportowcach obu płci.

Vitargo® CARBOLOADER jest przeznaczony do stosowania przed lub w trakcie intensywnych ćwiczeń bądź zawodów - do 3350 kJ/800 kcal na godzinę, w zależności od intensywności oraz czasu trwania treningów czy zawodów. Carboloader można również spożywać po treningu lub zawodach, łącząc z proteinami. Można także zastosować produkt Vitargo POST, zawierający węglowodany Vitargo w kombinacji z białkiem serwatki. Spożycie Carboloader 2 - 3 dni przed zawodami zwiększa zapas glikogenu w mięśniach.

Vitargo® CARBOLOADER jest napojem sportowym dla zawodników stawiających sobie duże wymagania. Podczas wysiłku organizm potrzebuje 1-1,5g węglowodanów/kilogram ciała przez godzinę, aby utrzymać właściwy poziom cukru we krwi (obniżenie poziomu cukru we krwi powoduje utratę tempa i zdolności koncentracji). Z Vitargo Carboloader możliwe jest zachowanie normalnej diety przy jednoczesnym, maksymalnym uzupełnianiu węglowodanów!. Podczas trwania zawodów o dużej intensywności najlepsze rezultaty uzyskuje się pijąc Vitargo® CARBOLOADER, zawodnik ważący 70-75 kg powinien wypijać 40-75g Vitargo® na godzinę.

Vitargo® CARBOLOADER posiada tę zaletę, że opuszcza żołądek bardzo szybko i dlatego nie powoduje zaburzeń żołądkowych podczas wysiłku sportowego.

Sposób użycia: napełnić shaker wodą (ok. 200 ml), dodać 2,5 łyżki stołowej Vitargo i intensywnie wstrząsać przez 30 sekund, następnie dopełnić wodą ok. 300-400 ml i ponownie wstrząsać.

Ładowanie węglowodanów: 1 porcję wymieszać z 600ml wody.

- długotrwałe ćwiczenia: wypić 2 porcje w ciągu dnia, między posiłkami ( zacząć trzy dni przed zawodami).

- sporty drużynowe: wypić 1 porcję dzień przed planowanym meczem.

Podczas wysiłku jako napój sportowy: 1 porcję wymieszać z 800-1000ml wody.

- długotrwałe ćwiczenia: 1 porcję wymieszać z 800ml wody i spożyć w ciągu jednej godziny aktywności.

- sporty drużynowe: jedną porcję wymieszać z 1000ml wody i spożyć podczas meczu.

Regeneracja: jedną porcję wymieszać z 600ml wody lub mleka i wypić natychmiast po wysiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Masa netto: 2000g.

Smak: pomarańczowy.

Wartości odżywcze 100 g 72 g 100 ml
Wartość energetyczna 1529kJ / 365kcal 1101kJ / 236kcal 176kJ / 42kcal
Tłuszcz 0 g 0 g 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g 0 g
Węglowodany 91 g 66 g 10 g
w tym cukry 0 g 0 g 0 g
Błonik 0 g 0 g 0 g
Białko 0 g 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g 0 g

Składniki: skrobia, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, maturalny aromat cytrynowy, substancje słodzące (zawiera źródło fenyloalaniny) (E951, E950), barwnik (karoteny). Produkt zawiera fenyloalaninę i nie może być spożywany przez chorych na fenyloketonurię.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: