Wczytuję dane...
Model: KS-BTKG

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

49,50 PLN
Produkt niedostępny

Opis produktu

 „Biblia treningu kolarza górskiego" to najlepsza i najbardziej wszechstronna książka poświęcona kolarstwu górskiemu. Adresowana do szerokiej grupy rowerzystów: początkujących, zaawansowanych, uczących się i pracujących. Napisana prostym i zrozumiałym językiem przyda się zarówno zawodnikom, jak i trenerom.

Wielu kolarzy ma talent, zacięcie i silną wolę. Brakuje im jednak wiedzy, która umożliwiłaby stworzenie osobistego programu treningowego. Aby trening stał się skuteczny i przyniósł oczekiwane rezultaty, musisz go opracować specjalnie dla siebie – poznać swoje mocne i słabe strony, swój organizm.·Niezależnie od tego, czy chcesz wystartować w olimpiadzie, czy po prostu zyskać kondycję na przejażdżki z przyjaciółmi, "Biblia treningu kolarza górskiego" poprowadzi cię we właściwym kierunku, pomoże się przygotować i zapewni sukces!

W książce znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań związanych z treningiem i przygotowaniami do zawodów:

• Jak określić swoje cele i w jaki sposób zaplanować sezon wyścigowy?

• Jak dobrać intensywność i objętość treningów?

• Jak radzić sobie ze zmęczeniem?

• Co jeść, aby zaspokoić wszystkie potrzeby organizmu narażonego na wysiłek?

• Jak mądrze zaplanować treningi, aby maksymalnie wykorzystać wolny czas?

Po lekturze tej książki trening będzie ci sprawiał przyjemność, a osiągane wyniki przejdą twoje najśmielsze oczekiwania!·Bądź swoim trenerem i sięgnij po zwycięstwo!

Autor: Joe Friel

Wydawnictwo: BUK ROWER

Opis fizyczny: 252 s., format 260 x 200 x 14 mm, oprawa miękka

ISBN: 978-83-930703-2-9

Przedmowa

Andrzej Piątek

Wreszcie mamy na polskim rynku wydawniczym książkę dotyczącą treningu kolarza górskiego. Napisana prostym, bardzo zrozumiałym językiem na pewno będzie przydatna zarówno dla zawodników, jak i trenerów. Jest adresowana do szerokiej grupy rowerzystów: początkujących, zaawansowanych, uczących się i pracujących.

Czytając "Biblię" miałem wrażenie jakbym w dużej mierze sam ją napisał. Program szkoleniowy realizowany przez prowadzonych przeze mnie zawodników w większości pokrywa się z tym, o czym pisze Joe Friel.

Ned Overend

"W ciągu ostatnich piętnastu lat widziałem wielu utalentowanych kolarzy, którzy sfrustrowani brakiem postępów rezygnowali z kariery. Niektórzy z nich mieli o niebo lepsze warunki fizyczne niż ja w owym czasie. Nie brakowało im talentu, zacięcia ani woli narzucenia sobie intensywnego treningowi. Zabrakło im jednak wiedzy, która umożliwiłaby stworzenie programu dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb. Gdyby mieli dostęp do tej książki i tyle samodyscypliny, by zastosować opisane w niej strategie treningowe, większość z nich nadal ścigałoby się dzisiaj i odnosiłoby sukcesy (...)

Nieważne, czy twoim celem jest udział w Olimpiadzie, czy lepsza kondycja na popołudniowej przejażdżce - Biblia Treningu Kolarza Górskiego pozwoli ci radykalnie poprawić formę."

Spis treści

Część I - Sportowiec i trener w jednej osobie

Rozdział 1 Trening inteligentny

Rozdział 2 Możliwości i motywacja

Część II - Z laboratorium na szlak

Rozdział 3 Naukowe podstawy treningu

Rozdział 4 Intensywność

Część III - Trening celowy

Rozdział 5 Samoocena

Rozdział 6 Kondycja

Część IV - Planowanie

Rozdział 7 Planowanie sezonu

Rozdział 8 Planowanie tygodnia

Rozdział 9 Studium przypadków

Część V - Wyścig i regeneracja

Rozdział 10 Wyścigi

Rozdział 11 Regeneracja

Część VI - U wrót współzawodnictwa

Rozdział 12 Zima

Rozdział 13 Siła i rozciąganie

Rozdział 14 Specyfika różnych grup

Rozdział 15 Dziennik treningowy

Rozdział 16 Paliwo

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: