Wczytuję dane...
Model: VI-PU-2

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

139,90 PLN
(7.00 PLN/100 g)

Opis produktu

Vitargo® Pure

Węglowodan Vitargo®  Pure bez żadnych dodatków, smaku, ani aromatu. Stworzony został na życzenie tych, którzy chcieli mieszać Vitargo ze swoimi ulubionymi napojami, mającymi już swój smak, lub dla tych sportowców, którzy potrzebują sporządzać mocniejsze, bardziej skoncentrowane odzywki węglowodanowe Vitargo, wtedy smak mógłby być zbyt intensywny.

Zawiera specjalnie udoskonalony węglowodan dla sportowej elity spełniający ich potrzeby i wymagania. Ten unikalny węglowodan powoduje że Vitargo® uzupełnia niedobory glikogenu w organizmie. Uzupełnia, ale nie zastępuje w pełni normalnych posiłków.

Vitargo® daje najlepsze efekty w uzupełnianiu węglowodanów w organizmie jako napój sportowy przed i podczas treningów/zawodów, a także co jest bardzo ważne uzupełnia bilans energetyczny po treningu/zawodach.

Z Vitargo®  możliwe jest zachowanie normalnej diety przy jednoczesnym, maksymalnym uzupełnianiu węglowodanów !

Vitargo® jest jedyną gwarancją że w sposób bardzo szybki i nie powodując zaburzeń uzupełni węglowodany z wodą. Węglowodan zawarty w Vitargo® (według badań Karolińskiego Instytutu w Sztokholmie) 70% szybciej niż inne napoje sportowe uzupełnia poziom glikogenu w mięśniach i w wątrobie po treningu/zawodach.

Vitargo® jest napojem sportowym dla zawodników stawiających sobie duże wymagania. Podczas wysiłku organizm potrzebuje 1-1,5g węglowodanów/kilogram ciała przez godzinę, aby utrzymać właściwy poziom cukru we krwi (obniżenie poziomu cukru we krwi powoduje utratę tempa i zdolności koncentracji). Podczas trwania zawodów najlepsze rezultaty uzyskuje się pijąc Vitargo®, zawodnik ważący 70-75 kg powinien wypijać 1 torebkę (75g) Vitargo® na godzinę.

Vitargo® posiada tę zaletę że opuszcza żołądek bardzo szybko i dlatego nie powoduje zaburzeń żołądkowych podczas wysiłku sportowego.

Sposób użycia: jedna porcja = 75g (ok. 150ml). Napełnić butelkę lub shaker 200ml wody i wsypać porcję proszku. Mieszać energicznie przez 1-2 minuty. Uzupełnić wodą do wybranej objętości (600-1000ml).

Loader węglowodanowy: 1 porcję wymieszać z 600ml wody.

- długotrwałe ćwiczenia: wypić 2 porcje w ciągu dnia, między posiłkami ( zacząć trzy dni przed zawodami).

- sporty drużynowe: wypić 1 porcję dzień przed planowanym meczem.

Podczas wysiłku jako napój sportowy: 1 porcję wymieszać z 800-1000ml wody.

- długotrwałe ćwiczenia: 1 porcję wymieszać z 800ml wody i spożyć w ciągu jednej godziny aktywności.

- sporty drużynowe: jedną porcję wymieszać z 1000ml wody i spożyć podczas meczu.

Regeneracja: jedną porcję wymieszać z 600ml wody lub mleka i wypić natychmiast po wysiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Masa netto: 2000g.

Smak: neutralny.

Wartości odżywcze 100 g 1 porcja – 75 g w 100 ml
Wartość energetyczna 1556 kJ / 372 kcal 1120 kJ / 268 kcal 179 kJ / 43 kcal
Tłuszcze 0 g 0 g 0 g
w tym: nasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g 0 g
Węglowodany 93 g 67 g 11 g
w tym: cukry proste  g 0 g 0 g
Błonnik 0 g 0 g 0 g
Białko 0 g 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g 0 g

Składniki: skrobia.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: