Wczytuję dane...
Model: NA-VD3K-30

Towar zamówiony do 14:00 wysyłamy tego samego dnia

Darmowa dostawa od 250

do darmowej dostawy brakuje tylko

68,90 PLN
(2.30 PLN/szt.)

Opis produktu

NAMEDSPORT VITAMIN D3
Suplement diety z witaminą D3 i K2.

Suplement z witaminą D3, witaminą K2 i olejem z wątroby dorsza. Witamina D3 odgrywa istotną rolę w wielu funkcjach organizmu, w tym we wchłanianiu wapnia i mineralizacji kości. Synergiczne działanie witaminy D3 z witaminą K2 jest powszechnie udowodnione; Witamina K2 wzmacnia pozytywne działanie witaminy D, zwiększając dostępność niektórych aktywowanych przez nią białek. Witamina K2 umożliwia wapńowi przenikanie do kości bez osadzania się w naczyniach krwionośnych. Witamina K2 wspomaga również prawidłowe krzepnięcie krwi.

- Z olejem z wątroby dorsza
- 50 µg witaminy D3 (co odpowiada 1000% dziennego zapotrzebowania)
- 100 µg witaminy K2
- Miękki żel bez posmaku

Zalecana dzienna porcja: spożywać 1 kapsułkę dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie zaleca się stosowania produktu dzieciom, kobietom w ciąży i matkom karmiącym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Producent nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku nieprawidłowego stosowania lub przechowywania.

Opakowanie: 30 miękkich kapsułek.

Masa netto: 22 g.

Informacje żywieniowe 1 kapsułka
Witamina D 50 µg 1000%*
Witamina K 100 µg (133%*)

* - RWS Referencyjna Wartość Spożycia.

Składniki: olej z wątroby dorsza (ryba), żelatyna, substancja wiążąca: glicerol; aromaty, menachinon (witamina K), cholekalcyferol (witamina D), octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E).

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również: