-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Active Nutrition International GmbHZielstattstraße 42München,D - 81379Niemcy
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Opis produktu
POWERGEL HYDRO - doskonały dla sportowców, szczególnie biegaczy, łatwy do połknięcia, bez konieczności popijania wodą.
- wyjątkowa formuła C2MAX - mieszanka węglowodanów zawierająca odpowiedni stosunek glukozy i fruktozy,
- w składzie 204 mg sodu - kluczowego elektrolitu traconego wraz z potem,
- opatentowane opakowanie umożliwia łatwe i czyste otwieranie i spożycie,
- oparty na smacznym, skoncentrowanym soku owocowym,
- z dodatkiem 51 mg kofeiny.
Sposób użycia: spożywać maksymalnie 1 żel w trakcie wysiłku fizycznego.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Ze względu na zawartość kofeiny (51mg/1 żel), produkt nie jest odpowiedni dla małych dzieci, kobiet w ciąży, karmiących ani osób wrażliwych na kofeinę. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.
Zawartość netto: 67ml.
Smak: wiśniowy + kofeina.
Wartość odżywcza | 100ml | 67ml |
Wartość energetyczna | 653kJ / 154kcal | 438kJ / 103kcal |
Tłuszcz | 0 g | 0 g |
w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g | 0 g |
Węglowodany | 37 g | 25 g |
w tym cukry | 18 g | 12 g |
Białko | 0 g | 0 g |
Sól | 0,76 g | 0,51 g |
Sód | 304 mg | 204 mg |
Kofeina | 76 mg | 51 mg |
Składniki: woda, maltodekstryna, zagęszczony sok owocowy (12%) (jabłkowy, wiśniowy 5%), fruktoza, sól, cytrynian sodu, kwas: kwas cytrynowy, naturalny aromat wiśniowy z innymi naturalnymi aromatami, substancja konserwująca (sorbinian potasu, benzoensan sodu), stabilizator (guma ksantanowa)., kofeina (0,07%).